טיולים וטבע

קנדה – אזור האייספילד

חוויה שלא תישכח, מחכה למטיילים באזור ה"אייספילד" בקיץ. טיול זה כולל קרחונים, רכב שלג, אגמים, פסגות הרים, שמורת טבע, קניון ועוד אטרקציות שיפתיעו אתכם ויעצימו את חווייתכם.

שדה הקרחונים של קולומביה אייספילד כולל  קרחונים היוצרים יחד את שדה הקרח המיוחד בג'ספר פארק. ושלושה נהרות אדירים יוצאים מתוכו. שדה הקרח ממוקם  בין הפארק הלאומי באנף לקצה לפארק הלאומי ג'ספר. שטחו מעל 300 ק"מ רבועים, וחיות  רבות שוכנות בו, כך שאל תתפלאו אם תראו בו דובים, איילים וסנאים.

Bear, Jasper, Nature, Wildlife, Alberta
דוב בשמורת ג'אספר

הקילומטרים הרבים של דרך שדות הקרח בכביש 93 הקסום מחברים את השמורות באנף וג`ספר.  הנסיעה בכביש זה מוכרת לרבים בזכות עוצמתו של הטבע ויופיו.  במהלך הנסיעה תראו את שרשרת ההרים היפה כשצבעי הטבע משתלבים בהרמוניה נפלאה. צבע ההרים עם הצבע הלבן של השלג שעוד נותר בפסגות, ומדי פעם נהנה מגווני הכחול – ירוק של האגמים שנפגוש בדרך, וכל זה עטוף בצבע הירוק. מסלול זה מאפשר לנו לשלב נסיעה בתוך גלויה עם עצירות למסלולים, לתצפיות ואף לפיקניק בנקודה הכי קסומה.

Highway, Mountain, Trees, Forest, Woods

הטיול באזור האייס-פילד שבקנדה הוא חוויה השמורה לימות הקיץ, כי לא ניתן לטייל באזור במשך השנה, אך ההמתנה לקיץ משתלמת לחובבי הנופים של בראשית בזכות ה- Parkway Icefield . זו שברקע שלו פסגות הרים, קרחונים וגם אגמים. ביניהם אגם Peyto שצבעיו מתחלפים בהתאם לעונות השנה, ומימיו הם מקרחון מומס, וברקע שלו הפסגות של הר "באו" שממנו ניתן לתצפת על האגם ועל האזור, כמובן.

PAYETO LAKE

עמק נהר Mistaya המופלא ואגמי Waterfall מושכים אליהם מטיילים רבים המגיעים לאזור ונהנים ממסלולים שובי לב בלב הטבע. וגם קרחון אטבסקה Athabasca Glacier מושך אליו רבים בזכות האטרקציה המומלצת בפי כל, והיא נסיעה באוטובוס השלג ללב קרחון אטבסקה.

COLOMBIA ICEFIELD SNOMOBILE

מים, מים, מי שלגים מופשרים מובילים למפלי סאנוופטה המרהיבים והשוצפים ולמפלי אטבסקה. המפלים הללו ידועים כנקודות חן נוספות באזור, וכל חובבי המים ייהנו מעוצמתם של המים הקרירים ומרסיסי המים המרעננים.

מפלי אטבסקה

אזור האייספילד הוא אזור קסום ומומלץ לכל חובבי הטבע בזכות הטבע והנופים הקסומים שבו. תיהנו מהמסלולים, מהאטרקציות, מהחי וכל היופי שבו.

הצג עוד

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button